Školné

Školné činí 300 Kč, za druhého sourozence 200 Kč, za třetího 100 Kč na dítě měsíčně. Je možné požádat o slevu.

Výše školného může být pro další školní rok upravena rozhodnutím ředitelky školy.

Školné se platí do 25. dne příslušného měsíce, lze platit jednorázově na delší období dopředu. Do poznámky pro příjemce v bankovním příkazu uveďte „Školné“, příjmení, jméno dítěte, období.

Číslo účtu: 2400831734/2010 (FIO banka).

Škola zajišťuje ze školného úhradu nákladů, které nelze hradit z dotace MŠMT ČR, například opravy školní budovy.

Kroužky

Platí se od října 150 Kč měsíčně. Rodina platí dva kroužky, další kroužky má zdarma.

Do poznámky pro příjemce v bankovním příkazu uveďte název kroužku, příjmení, jméno dítěte, období.

Pro školní rok 2019/20 jsou zdarma kroužky Angličtina, Matematický šikula a Přípravy k přijímacím zkouškám M a Čj.

Školní družina (1. až 5. třída)

Platí se od září 150 Kč měsíčně, při docházce 2x týdně 75 Kč, při docházce 1x týdně je poplatek nulový.

Do poznámky pro příjemce v bankovním příkazu uveďte „Družina“, příjmení, jméno dítěte, období.

Školní klub (6. až 9. třída)

Zdarma