Projekt Edison

Do naší školy přijedou opět studentky a jeden student ze zahraničí.

Z tohoto důvodu bude upraven rozvrh, tento týden budou všechny třídy prvního stupně končit podle rozvrhu. Druhý stupeň končí v pondělí ve 13:00, v úterý až čtvrtek ve 12:15.

Studenti přijedou v neděli navečer 27. ledna, budou odjíždět v neděli 3. února.

Ve škole budou od pondělka do čtvrtka. Pátek, kdy máme pololetní prázdniny, stráví s ubytovatelskými rodinami, stejně tak víkend.

Máte možnosti někoho z nich u Vás doma ubytovat? Škola poskytne příspěvek na náklady spojené s ubytováním (snídaně, večeře a pod.) ve výši 1000,- Kč.

V případě vašeho zájmu zašlete email na adresu jaroslava.jencikova@gmail.com. Prosím o rychlou reakci. Studenty budeme „přidělovat“ v pořadí došlých emailů.

Věřím, že tato skupina bude pro naši školu i pro Vás stejně zajímavá a přínosná, jako v loňském roce. Ať žije angličtina :-).

Rozvrh hodin si můžete stáhnout zde.

Program Global village zde.