Sbor

Školní sbor vedený p. uč. Harigelovou se schází každý čtvrtek. Učíme se písně, které následně zpíváme v kostele při školních mších, či na dalších vystoupeních, např. Noci kostelů.

Kytara

Kytarový kroužek pro začátečníky a pokročilé vede p. uč. Harigelová To, co jsme se naučili, předvedeme při doprovodu písní při školních mších a při dalších školních vystoupeních, např. na Noci kostelů, kdy doprovodíme děti ze školního sboru. Kytara – začátečníci…

Taneční kroužek

Taneční kroužek vede paní učitelka Bronislava Esterková. Každou středu ve 14.00 hodin roztančí naši školu 10 děvčat 1. stupně. Přidat se může každý žák prvního stupně. Letos si naše tanečnice na Adventní slavnost připravily modlitbu tancem na píseň The Prayer.