Školní nástěnka

Pro podporu vzdělávání na dálku v době, kdy budou školy kvůli koronavirové nákaze uzavřené, a pro větší komfort našich žáků a jejich rodičů, jsme připravili školní nástěnku, na které najdete přehledně uspořádané úkoly zadané jednotlivým třídám. Věříme, že nástěnka přispěje k bezproblémové komunikaci mezi pegagogy, žáky a jejich rodiči v této nelehké době. Nástěnku najdete na tomto odkazu v aplikaci Trello.

Pokud si nejste jisti, jak s nástěnkou pracovat, přečtěte si, prosím, návody. Najdete je na nástěnce ve sloupci Materiály hned nahoře. Potřebujete-li i potom pomoc nebo podporu, kontaktujte správce nástěnky, kontakty naleznete na konci každého návodu. Děkujeme za vaši trpělivost a spolupráci.