ZŠ Maltézských rytířů

Svět je malý a nám se zdál ještě menší

Tolik cestování snad není možné ani zvládnout? Každé dvě hodiny přelétat do jiného státu. Itálíe, Kyrgyzstán a pak Mexiko. Další den zase Indonésie, Rusko a Čína.  A ještě chybí Gruzie a Jižní Korea. A my jsme to zvládli. Zažili jsme toho moc, naučili jsme se toho ještě více.

Týden se stážistkami však utekl jako voda. Věřím, že na každého zapůsobilo něco jiného a odnesl si z něj své vlastní dojmy. Všechny stážistky se s námi skamarádily. Mohli jsme zažít, jak jsou jednotlivé národy odlišné. Setkání s nimi nás obohatilo a loučení pak nebylo lehké.

Snad se s nimi někdy v životě ještě potkáme.

Setkání s Ruskou Kamilou.

Tarantulí tanec v 6. třídě

Trénování kung-fu v 9. třídě

Prezentace Katie – Gruzie

Prezentace Luky – Čína

Loučíme se tance…..