ZŠ Maltézských rytířů

Výlet – Berounka 2016

Chtěli jsme si odpočinout po náročném týdnu, a tak jsme vyjeli sjíždět Berounku. Ta nás však velmi překvapila množstvím vody, které jsme srovnávali s loňským „potůčkem“, dala nám pěkně zabrat a náš odpočinek tak odsunula.

První večer jsme strávili v tábořišti Kobylka, kde jsme hráli noční hru, při níž jsme museli mj. složit vodáckou hymnu.odpočinek u karet

Další den, v pondělí, jsme se konečně „nalodili“ a pozorovali jsme krásy PP Horní Berounka a CHKO Křivoklátsko. Ve Zvíkovci na nás padla únava a rozhodli jsme se zde přenocovat. Než se tak stalo, přijel nás pozdravit náš nejoblíbenější učitel M. Sojka.20160620_204502

V úterý ráno nás překvapilo chladnější počasí, neodradilo nás však od dalšího překonávaní řeky.

Někteří jsme nedobrovolně okusili teplotu vody až po ramena, cvičili jsme nervy na zrádných peřejích a posilovali svaly na celkem 50kilometrové trati, ale všichni jsme se nakonec bez větších materiálních ztrát vrátili zdrávi.

20160621_145840